facebook вул.Шевченка, 116 (корп.2)
м.Львів, 79039
тел.(032)231-49-83
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

вул. Шевченка, 116, м.Львів, 79039, тел/факс (032)2314983
Увімкніть зображення, щоб побачити е-mail
Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 09:00 до 17:30 (п'ятниця - до 17:00)
Прийом відвідувачів:
понеділок - п'ятниця з 10:00 до 12:00 та з 14:00 до 16:00
 
Директор СЕРEДЯК Лариса Володимирівна (032)233-13-94
Заступники директора ЯНУШEВИЧ Ольга Володимирівна
МИЛЯHИК Андрій Іванович
(032)242-26-64
(032)242-26-62
Головний бухгалтер
Заступник головного бухгалтера
Бухгалтер
ГOРІШНА Ксеня Семенівна
КOСТИК Олександра Степанівна
МAНДЗІЙ Юлія Степанівна
(032)242-26-63
Помічник директора ЛАГOЦЬКИЙ Рoман Володимирович (032)242-26-65
Секретар ДАЦКІВ Ярина Іванівна (032)231-49-83
Начальник навчально-методичного відділу.
Фах - Історія України
Методисти:
Українська мова та література

Хімія
Іноземні мови

ХAМУЛЯК Степан Богданович

КЛИМEЦЬ Ірина Юріївна
КOХАНЕВИЧ Тетяна Володимирівна
БAБЮК Микола Володимирович
ЮРЧEНКО Алла Анатоліївна
(032)242-26-62
Начальник відділу інформаційних технологій
Системний адміністратор
Провідні спеціалісти відділу, відповідальні за:
Волинську область
Львівську область
Рівненську область
ШAБАЙКОВИЧ Галина Михайлівна
БIЛОНІЖКО Віктор Мирославович
МEЛЬНИК Богдан Ярославович
ІВАСЬКЕВИЧ Роман Богданович 
ДAНЬКІВ Ярослава Ярославівна
АНДРУСІВ Юрій Володимирович
(032)242-26-61
Начальник організаційно‑методичного відділу, відповідальна за Волинську область

Методисти організаційно-методичного відділу, відповідальні за Львівську область:

Методист організаційно-методичного відділу, відповідальна за Рівненську область:
НЕOФІТА Оксана Миронівна

ДУМA Віталій Михайлович
ФЕДОРИШИН Ірина Романівна
ПУШКІНА‑ПАЗДЕРСЬКА Наталія Олександрівна

ПIЦЬ Мар'яна Мар'янівна
(032)242-64-12


(032)242-26-60


(032)242-64-13
Для тих, хто хоче нас знайти:

ГРАФІК проведення ЗНО-2014

Основна сесія

3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

5,6 червня українська мова і література

10 червня російська мова

12 червня математика

14 червня географія

16 червня всесвітня історія

18 червня фізика

20 червня історія України

23 червня хімія

25 червня біологія

27 червня світова література

 

Додаткова сесія


01 липня географія

02 липня фізика

03 липня російська мова

04 липня українська мова і література

07 липня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

08 липня математика

09 липня світова література

10 липня історія України

11 липня біологія

14 липня всесвітня історія

15 липня хімія

Oxford University Press